M2 FRAME XL Ochelari de soare
Aceşti ochelari de soare sunt accesoriul perfect pentru orele de relaxare la plajă, în drumul către birou sau plimbările cu prietenii prin oraş. Există însă şi un dezavantaj: cu siguranţă vei atrage pe ici-colo şi câteva priviri invidioase. Modelul OO9343 este lansat de curând pe piaţă în 2025, aşa încât cu siguranţă vei fi la ultimul răcnet cu aceşti ochelari. Modelul de ochelari OO9343 este disponibil în shop-ul online Edel-Optics şi în alte variante şic de la
Oakley, din colecţiile 2024 şi 2025.
Această pereche de ochelari a fost special creată pentru
bărbaţi. Stilul Newschool cool se îmbină fermecător cu calitatea tradiţională, datorită design-ul cu linii clare. Forma
„Irregular“ este potrivită pentru orice persoană, care îşi doreşte să iasă din comun. Un design care nu se potriveşte oricărui gust, dar care, din fericire, se livrează împreună cu un etui potrivit.
Plasticul este un material extrem de uşor şi flexibil. Acest fapt conferă ramelor o durabilitate pe viaţă şi un confort maxim la purtare.
Negrul aparţine fără doar şi poate grupei de culori clasice. El poate fi combinat la orice şi transmite cu uşurinţă eleganţă şi naturaleţe totodată. Lentilele
gri în cadrul ochelarilor de soare sunt un element clasic. Pe lângă faptul că prin ele câmpului vizual capătă o caracteristică neutră relaxantă, ele sunt şi extrem de potrivite pentru orice situaţie. Ca și în cazul tuturor ochelarilor de soare din magazinul nostru, te poți baza cu încredere pe
protecția UV400 garantată.
Aceşti ochelari sunt pe stoc. Dacă îi comanzi acum, garantăm să-i expediem numaidecât. În magazinul nostru online beneficiezi constant de de preţuri mici. Acest model OO9343 nu-l vei găsi nici măcar la reducere atât de avantajos.