Modelul MARC 757/S reprezintă o adevărată sclipire de fashion, deoarece aceşti ochelari de soare îţi vor conferi o strălucire aparte, care va transforma noaptea în zi fără a fi nici măcar o rază de soare necesară. Cu acest nou model de la
Marc Jacobs poţi demonstra că eşti un „trend-setter“ veritabil. Chiar şi în sezonul actual, acest brand reuşeşte să se impună prin colecţia sa, stabilind un trend deosebit pentru 2024. Modelul de ochelari MARC 757/S este disponibil în shop-ul online Edel-Optics şi în alte variante şic de la Marc Jacobs, din colecţiile 2026 şi 2024.
Această pereche de ochelari a fost special creată pentru
bărbaţi. Stilul Newschool cool se îmbină fermecător cu calitatea tradiţională, datorită design-ul cu linii clare.În cazul în care forma feţei tale este rotundă sau ovală, ochelarii cu
formă rectangulară reuşesc să creeze un contrast estetic inedit, care te va pune total într-o nouă lumină şi te va surprinde plăcut chiar şi pe tine însuţi.
Plasticul este un material extrem de uşor şi flexibil. Acest fapt conferă ramelor o durabilitate pe viaţă şi un confort maxim la purtare. Ca și în cazul tuturor ochelarilor de soare din magazinul nostru, te poți baza cu încredere pe
protecția UV400 garantată.
Chiar dacă acest model
Marc Jacobs nu este în momentul de faţă pe stoc, meriţă să-l comanzi acum, pentru că preţul e pur şi simplu imbatabil! Cumpărând de pe Edel-Optics îţi asiguri cel mai bun preţ, pentru că standardul nostru prioritar este întotdeauna „on Sale”!